Solární plachty

Modré - Černé - Transparentní

Kruhové - Oválné - Obdelníkové

Solární plachty

Modré

Jedná se o speciální LDPE bublinkovou fólii. Její hlavní výhodou je schopnost ohřívání vody při slunečním záření a následné zabránění úbytku tepla z bazénu v noci. Další výhodou je i vlastnost klasické zakrývací plachty, která zabraňuje vniku mechanických nečistot do bazénu a tmavou barvou i omezení tvorby zelených řas v bazénu, čímž se prodlužuje životnost kvality vody. Je vyrobená z bublinkové polyetylénové tepelně izolační plachty.

Na našem e-shopu je možné zakoupit různé tvary a velikosti dle aktuálních skladových zásob.Černé

Jedná se o speciální LDPE bublinkovou fólii černé barvy. Tato folie se vyznačuje maximální možnou účinností při ohřevu vody v bazénu při slunečním svitu a následné zabránění úbytku tepla z bazénu v noci. Zároveň zamezí vstupu světla do bazénu a tím eliminuje tvorbu zelených řas. Další výhodou je i vlastnost klasické zakrývací plachty, která zabraňuje vniku mechanických nečistot do bazénu. Je vyrobená z bublinkové polyetylénové tepelně izolační plachty.

Na našem e-shopu je možné zakoupit různé tvary a velikosti dle aktuálních skladových zásob.Transparentní

Jedná se o speciální LDPE bublinkovou fólii. Její hlavní výhodou je schopnost ohřívání vody při slunečním záření a následné zabránění úbytku tepla z bazénu v noci. Díky své transparentnosti umožňuje proniknutí slunečních paprsků hlouběji pod hladinu bazénu a tím zajišťuje ohřev vody pod plachtou. Další výhodou je i vlastnost klasické zakrývací plachty, která zabraňuje vniku mechanických nečistot do bazénu, čímž se prodlužuje životnost kvality vody. Je vyrobená z bublinkové polyetylénové tepelně izolační plachty.

Na našem e-shopu je možné zakoupit různé tvary a velikosti dle aktuálních skladových zásob.


Copyright © 2024 - zakrejto.cz | WebMaster Ing. Michal Kořínek